Jak se zbavit černých teček?

Prosím poraďte jak se mám zbavit černých teček na nose a abych za to moc neplatil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Proč by jste platil! Udělejte si to sám.Dejte do hrnce vodu a až se bude voda vařit,tak si dejte přes hlavu ručník a nahřejte si obličej. Asi po 3 min se utřete,vemte si ubrousek a v pohodě před zrcadlem vymačkávejte.Lépe podebrat.

Další odpovědi:

Zlatý

dobré je připravit si nápar z heřmánku a,dobře si napařit obličej a po té vymačkat

Bronzový

Po horké vaně nebo sprše, ale horké a ne ledové si po nich přejet nehtama. Černé tečky mám bohužel taky na nose a tohle je vždy účinné a nos je hladký, nebo na internetu jsem četla že si do misky dáš mléko a puding. Potom na chvilku do mikrovlnky a až to bude bublat tak vyndat. To jsem zkusila ale když se to má potom dát na obličej, je to moc horké a schladit to nejde...

Bronzový

Jakýkoli peeling,např. cukr krystal v medu nebo ve vodě a vyčistit podobně jako normálním tekutým mýdlem.

Zlatý

Nejlepší bude,když se svěříte do rukou kosmetičky,protože pokud si to budete neodborně mačkat sám a následně neošetříte desinfekcí,může vzniknout infekce.Zjistěte si ceny a jednou za čas ty peníze obětujte!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.