ivosek2

Může nekdo mit akné v nosu?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, ale nejspíš to není akné, ale takový malý hnisavý vřídek. Může být zapříčiněn malou oděrkou – rankou, která se zapoudří a začne hnisat. Je to malé, ale bolestivé. Jde to vymáčknout, ale blbě a bolí to, ale jde to. Poté to ještě chvíli bolí na dotek, ale většinou to po pár dnech vymizí.

Další odpovědi
arachis

Také to může být opar,ten mívám v nose často a jinak i nosní polypy to mohou být.

anonym

dělá se mi dost často něco v nose a špatně se to hojí. myslím, že je důvodem velmi prašné pracovní prostředí, kde je prach možná i z celého světa, hlavně z Číny

jirka F

Měl jsem opar v nose dost nepříjemný docela dost mě to bolelo a hrozně svědilo takže nepřál bych to nikomu mě léčba trvala 2 měsíce mazání do toho nosu na to ranku mastí.