Zlatý

Chutnají Vám uzená kuřata?

Právě jsme přivezli čerstvě vyuzená od kamaráda a opět naprostá bomba. Úplně jiný produkt, než v obchodě. Dva kousky mám pro kamarádku v tašce a sedím u piva, všichni hosté se ptají personálu, co voňavého bude k jídlu :-D.
Doplňuji:
Pochopitelně nikoho nenutím, ale vřele doporučuji správně vyuzená kuřata i ryby, králíka ap. vyzkoušet uzené od odborníka, podomácku. Prodávané v obchodech je fakt děs a hodně lidí to jen odradí. Jsem přesvědčen, že ti co uzené mohou, nebudou zklamáni ! ;-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

A to tak, že velmi !!
Kuřata, ryby... kdo neokusil chybuje. )) Samozřejmě musí být uzeno doma, posolit, česnek, správné dřevo, šikovná a znalá obsluha udírny - výsledek je pak dokonalý.
Taky jsem znal pár lidí, kteří nebyli s produktem z obchodu spokojeni a proto i ono domácí nechtěli. Po ochutnání však hoooodně rychle objednávali )) Každé uzené z obchodu je dnes pouze "ovoněné" kouřem, se správným uzením to ale nemá nic společného. Naštěstí mám také domácí zdroj, kuřata po kartonech za velmi solidní cenu.. špica!

Další odpovědi:

Stříbrný

Hned bych si dal, právě vyndané z udírny nemá chybu.

Zlatý

V obchodě jsem to nikdy nekoupila - nějak ani nevím proč, prostě uzený kuře...přijde mi to divný. Já vlastně na to uzený nějak od jistý doby nejsem .Ale nech si chutnat.

Domácí uzené maso "z komína" mám ráda, jen zrovna kuře to být nemusí. Ryby jasně, domácí králík, vepřové i nutrii "ze dvora" klidně i různé klobásky a salámky. Kuře zrovna moc nemusím, několikrát jsem byla u vyskladňování hal s vykrmenými kuřaty a u následného zpracování ve Vodňanech a od té doby mi tak nějak drůbeží celkově nechutí...

Bronzový

ja nejlepe co nejvice prirozenejsi formou upravene.nejradeji v páře.

Zlatý

Nejsem vybíravý,ale toto bych nepozřel. Vepřový je vepřový!

Pokročilý

Je to hnus! Hlavně tedy pro mě, když byli k obědu tak nebyli moc dobré. Nejlepší je klasika pečené kuřátko. Takže za mě ne.

Bronzový

Chutnají a uzená ryba ještě víc.

Zlatý

Dobré prase všechno spase-a protože já to dobré čunče jsem,tak bych si dala říct.To kupované uzené kuře,tedy spíš ty uzený stehna,jsou dobrý uvařený,obraný a daný do rizota.

Stříbrný

já mám rád všechno co voní masem....

Bronzový

Podle mě patří kuře na pekáč a ne do udírny,salámů,párků a dokonce prodávají i kuřecí tlačenku.Nepozřel bych!

Zlatý

Ne. A ta doma uzená ještě méně. Nemám ráda uzeniny a ty domácí mi vadí snad ještě víc právě pro to "poctivé" uzení. Na mě moc silná "vůně" i chuť. Ještě tak někdy toho pstroužka nebo tuňáka.
Ale každopádně - nech si chutnat.:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.