rybíz

Jak vám chutná maso z nutrie?

Nevíte nějaký recept na pečení?

Nejlepší odpověď
oskar

Maso vynikající kvality,česnek,ci­bule,kmín a dát péct.Dobrou chuť.

Další odpovědi
barila

Maso výborné, jen je trochu práce s odblaněním, ale pečené s česnekem a trochou bůčku pr dodání mastnoty je to vynikající pochoutka. Bohužel v poslední době není moc k sehnání

Martina S.

Myši bych asi nejedla.

elektrikář

Dát do pekáče a zasypat cibulí a kořenovou zeleninou, kousek bůčku podlévat vývarem a pomalu péct. Nemá chybu.Když slíknete králíka do naha také to není nejhezčí pohled. Ale upečené masíčko je bašta.