RomanaProch

Chronický zánět ucha

Dobrý den,prodělala jsem zánět středního ucha a z toho se mi udělal chronický zánět.Chtěla bych se zeptat neví nekdo čím by se to dalo vyléčit abych nemusela na operaci?
Předem děkuji za odpověď
Doplňuji:
Popřípadě za jak dlouho se vám to zahojilo.

Nejlepší odpověď
annas

Z osobní zkušenosti vím, že pomáhá prostředek Audiron od fy Energy. Klikněte si tento přípravek, přečtěte si informace. Jinak je to odkaz na poradnu, můžete se zeptat.

Záleží na vašem rozhodnutí.

http://www.al­ternamedica.cz/al­ternamedica/eshop/67-1-firma-Energy/0/1/row