Illines

Ahoj,mam problem-treba mi poradite?Dekuji

Nikdy pred tim jsem to nemela.Ale uz pres mesic mam v hlave milion cvrcku,slysim to a kdyz zahybam hlavou,tak mne uderi az do usi jako by zvon.Je to celodenne nez usnu a rano znova.Doktorka jako by mi neverila.Je pravda ,ze trpim posledni dobou vysokym tlakem,ale ten lecim.Mozna to znate,nebo mate nekoho kdo tim trpi a vi si ulevit.Dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Opakuji. Léčím se pomocí alternativní medicínou. Většinou málokdo mým zkušenostem věři, nikoho nepřesvědčuji … dokonce je někteří zenvažují a zesměšňují je … Každého věc, zda se rozhodne .. Možná může být u vás jiná příčina totoho problému, uvádím jen to, co jsem poznala sama.

Vlastní zkušenosti. Mě zlobilo jedno ucho – jako by v něm někdo seděl a klepal na na nějaký kovový předmět, slyšela jsem dvojitě hudbu atd. Lékaři příčinu nenašli.
Prošla jsem mnoha a mnoha vyšetřeními – včetně ušního – sluch v pořádku – bezvýsledně.

Když jsem se začala léčit bylinkami, poznala podstatu fungování organismu – běh na dlouhou trať – odtranila se i příčina divných zvuků v uchu – šlo u mě o nedostatek železa a vitamínu A. Čistila jsem tělo pomocí bylinek.

Železo jsem brala v přírodní formě – červená řepa, hrozinky, játra a další potraviny, které železo obsahují. Beru stále – k tomu si přidávám kapsle s rybím olejem (nikoliv tukem). Ucho mám v pořádku.

Vkládám odkaz, že tento problém může způsobit opravdu anémie. Jinak řešení nevyrovnanosti energie jin a jang v játrech a ledvinách patří do čínské medicíny. .

http://www.bylinky-maya.cz/news/chu­dokrevnost-nedostatek-zeleza-chronicka-unava-toceni-hlavy-migrena-casta-nachlazeni-/

Další odpovědi
Pájo

Na tinnitus (hučení v uších atd.) se doporučuje napčíklad Gingio… nebo další jiné přípravky s výtažky z Ginkgo biloba (z Jinanu dvoulaločného) – zlepšuje prokrvení akrálních (koncových) částí těla: ruce, nohy, mozek vč. uší a vnitř. ucha. Dále jsou vhodné vitaminy B řady, nootropika – např. Piracetam – to jsou látky zlepšující funkci mozkových buněk, vše to s tím souvisí… Vše, co jmenuji, je k dostání i bez receptu.

Kamarád měl podobné problémy, souviselo to právě s léčbou vyššího krevního tlaku. Pokud se s tlakem léčíte kratší dobu, možná by bylo vhodné, zkusit u Vás jiný lék…

badisko

poradim ti pouze toto ..Pokud ti doktorka neveri at uz z jakehokoliv duvodu a je lina te poslat na jine vysetreni a k jinym specialistum tak ..proste chvili brouzdej po netu a hledej si v okoli jineho lekare ..jsou stranky kde jsou na lekare i jakesy (recenze pokud to tak mohu nazvat )…ja mam lekare ke kteremu sice nechodim ..ale kdyz uz je to treba ..tak udela vysetreni na vsechno …jak vzdycky rikam ksou lekari a lekari…na prestoupeni od lekare mas pravo …a nikomu nemusis vysvetlovat proc ..ale kdyz uz by natom trval tak proste rekni ze nejsi spokojena z jeho vysledky…a uved veci na pravou miru…
Doplňuji:
Prece by jsi take nechodila ke Kadernici a podobne kdyz s ni nejses spokojena ?…Proc takova spousta lidi bere lekare jako neco vic ?.nejsou to polobohove ani bohove ..vetsina se neda oznacit ani za hrdiny ..jsou to lide jako ja a ty jen maj titul…platis je ty ..tak sakra nebud uplne trubicka a prejdi k jinemu …pokud se ti toto reseni nezamlouva tak vis co…

zjentek

milion cvrčků, milion možností ,) vybírám: Chronický zánět hor.dých.cest, nerovnováha tlaku, psych.potíže všeho druhu ..já měl toto prvně při borelióze, podruhé při malárii a s chlamýdiemi to není jiné ..atd atd. Často hledáš příčiny problémů část života, pokud máš to štěstí ,)

briketka10

Illines
měla jsem stejný problém odmala a lékaři si nevěděli rady,
ale mám nízký tlak v uších mi také hučí, trpěla jsem horečkami
dost vysokými a taky mi nikdo nevěřil ..
až jsem omdlévala a jednou jsem měla takové motání hlavy až k
nám domů musela přijet sanitka píchli mi injekci, ale nepomohla,
tak druhý den znovu a třetí den jsem nastoupila na neurologii, nic
nezjistili, ale kdyby mi už tenkrát udělali magnetickou rezonanci
byla ve Vinohradské nemocnici, tak jsem dnes mohla být zdravá,
proto ti taky radím změň lékaře, aby nebylo pozdě..
oni si i sestřičky myslely, že jsem nějaká feťačka, která chtěla sníst
léky byly to prostě jen..nechci být sprostá..

Doplňuji:
dojížděla jsem až do Prahy :)
byli tam velmi hodní lékaři
na Homolce vedle Motola..

Dochy

doplním badyska: Mělo by být i právo na konzultaci u jiného lékaře. Netuším za jakých podmínek to u nás funguje, ale nedávno jsem na to byl lékařem upozorněn (a to jsem zatím byl s lékaři, které jsem navštívil spokojen a mám k nim důvěru)
A krátké hledání přináší výsledky:
http://www.tre­tivek.cz/201204/m­am-narok-na-konzultaci-u-jineho-lekare-ano-a-zadarmo/
http://www.as­klepion.cz/anew­s/2011-12-06-691-1/lekarske-konzultace
http://www.tri­bune.cz/clanek/26417
Doplňuji:
Ještě na Badyska: Proč nezměnit lékaře? Pořád tu máme ještě pár lidí na vesnicích, které mají v nejbližším městečku jednoho až dva lékaře a pokud nejsou spokojeni musí hledat v širším okolí někoho kdo je přijme. A návštěva lékaře pak pro ně může znamenat celodenní výlet ☹

pusinka50

Podívej se do příbalového letáku léku, který bereš na tlak, na vedlejší interakce-účinky. Když tam bude tinitus, běž za lékařkou, ať ti dá jiné léky. Když to nebude souviset s léky, běž na ORL, jestli ti lékařka odmítne napsat doporučení, o čemž pochybuji, ale její chování je více než podivné, tak se nosní-ušní-krční objednej sama, ikdybys měla zaplatit dvě stovky, mohlo by to být i od krční páteře, těžko říct, zajdi si na to ORL a budeš moudřejší

anonym

Illines, zvonění v uších souvisí s částečnou ztrátou sluchu. Ať už přechodně nebo trvale. Každopádně své doktorce řekni, že Ti zvoní v uších a že hůře slyšíš. Tomu bude rozumět. Může to být tím zvýšeným tlakem, špatným prokrvením vnitřního ústrojí ucha (to přichází s věkem), nebo může jít o nějaký následek po nemoci. Každopádně potřebuješ vyšetření na ušním.
Zpočátku je to hrozné zvyknout si na ten rušivý zvuk, ale časem se to trochu srovná a také si zvykneš. Bude to lepší. Mně na to lékař píše Secatoxin forte kapky.

Wang

annas
Vy si koupíte čajovou směs za 500,– aniž byste věděla, co tam je za byliny?
Ten prodejce si pěkně koleduje o průšvih.
Neuvěřitelný!

Dochy

Badisko: sorry za Y, to nebyl úmysl

badisko

Dochy proc nezmenit lekare ?…take jsem vyrostl na vesnici …ale tam narozdil asi od vasi jsme si pomahali a odvos k lekari se dal sehnat jednoduse …take jsem to mel dost daleko k lekari…