Avatar uživatele
Calimë

Je to něco vážného?

Když poslouchám hudbu na sluchátkách, pobolívá mě pravé ucho, ale levé v pořádku. Nebo i když mám sluchátko jenom v jednom uchu, pravé stejně bolí. Co s tím? (neposílejte mě k doktorovi, prosím)
Je to něco vážného?
Doplňuji:
No to se řekne, ale když máš vedle sebe matku, hned ve vedlejším pokoji otce a bratra, kterého pořád za sluchátka napomínám, aby mě nerušil, tak je to těžké.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop, Werwolfo před 4065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.na­turecare.cz/na­da

Zkuste se podívat na obrázek ucha. V uchu je mnoho akupresurních či akupunkturních bodů. Je to jakási mapka těla. Která část ucha vás bolí, ten orgán máte zřejmě energeticky oslabený nebo nevyrovnaný – jin a jang.

Využívám vlastní zkušenosti z léčení alternativní medicínou, jíž většina jedinců nevěří. Dá se to napravit, ale musela byste se obrátit na odborníka, který se alternativní medicínou zabývá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neposlouchej hudbu se sluchátky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Proč se ptáš, zda je to vážné, když k doktorovi jít nechceš? Nikdo Ti neřekne, co s tím uchem máš, pokud to neposoudí odborník. A to je jako vždy lékař. Pokud to bolí už delší dobu, tak se zamysli nad tím, zda si nechceš vypěstovat chronický zánět. Na ten to totiž vypadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

To si vážně myslíš, že z toho, co jsi napsala, někdo pozná, co ti je?
Když nechceš k doktorovi, tak tam nechoď. Bolavé ucho je tvoje a jestli na něj za pár let nechceš slyšet, tak nedělej nic.
Doplňuji:
A nauč se vkládat otázky.
Je to něco vážného – to je hodně široký pojem a pro případnou odpověď je potřeba otázku rozkliknout.
Přečti si pravidla pro vkládání dotazů.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek