rottwy

Bolí piercing do jazyka?

A jak dlouho se hojí? Zajímali by mě všechny podrobnosti :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde si přečti

http://maybe.pi­se.cz/23739-piercing-do-jazyku.html

Další odpovědi
Fly

Vždycky bolí. Ak ti to teda neumŕtvia…

sejtanka

Nejde ani o samotnou bolest při zákroku,ale potom to dlouho hnisá a dokonce je cítit zápach z úst.

Mucillinka

Já a piercing?? :) Piercing jsem si nechala už třikrát..V 15 můj první do obočí, nechala jsem si to umrtvit,ale čekala jsem asi hodinu, ale i pak jsem cítila tlak, když mi kanila procházela obočím a pak to bylo asi hoďku nateklé..Po pár měsících jsem ho na den vyndala,abych tyčinku vyčistila, ale už nešel „narvat“ zpátky, takže jsem šla znovu, podotýkám, že do jiného salónu, tam mi ho paní píchla hned, bez umrtvení, vyhrkla mi slza, zapálilo to a šla jsem, během 5 min jsem byla odbytá a do hodiny otok splaskl (mám ho do teď)..No a můj třeti piercing byl před měsícem, to jsem se nechala tetovat a hned jak mě dotetoval, tak mi píchnul ještě pierc do pupíku (zase jiné studio), můžu ti říct, že piercing bolel jako ......, ZLATÝ TETOVÁNÍ (ohledně bolestivosti)­..Tetování, druhý den pálilo a třetí den jsem ani nevěděla, že ho mám..Ale piercing v pupíku mě jěště třetí den bolel, možná i dýl, no děs..Už je to měsíc a pořád mám pierc citlivý a ještě to nemám zhojené, ale jsem s tím spokojená, vypadá to hezky, ale znovu bych nešla..Piercing se obecně zhojí do 3 měsíců, chce to hygienu a starat se o to..No takže já už jehlu na piercing nechci ani VIDĚT!!!!!! :) :) No a nejvíc prý bolí bradavka, tak nevím, pupík se dlouho hojí a jazyk ti oteče a budeš tak týden o kašičkách a nesmíš kouřit, jinak je to prej něco hroznýho, coti to udělá s jazykem..No po mé poslední zkušenosti??Pi­ercing nikdy víc a umrtvení nedávají všude a je to pak na dlouho, čekat než se to umrtví, jsi ještě víc nervózní..Tak snad to tebe bolet nebude, ale já osobně bych nechtěla.. :) :) Jo a ono hodně záleží na šikovnosti toho, kdo to píchá, byla jsem u tří lidí ve třech salónech a všude to bylo o něčem jiném, i od tohoto se odvíjí bolest, ale pro krásu se musí trpět :) :) :) :)

kristýnary

Já mám také piercing v jazyku. Hodně lidí mě od něj odrazovalo, ale já jsem si ho přes to nechala udělat a jsem ráda. Propíchnutí nebolelo tak moc, jak mi všichni říkali. Teď mám v jazyku modrou hvězdu, kterou jsem si objednala z https://www.sperky-marre.cz/piercing-do-jazyka-s1792CZ . Čas od času si piercing vyndám a vyměním za nějaký jiný, ať tam není furt ten samý.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.