Doomik

Kolik máte piercingů ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
MK44

0 -1

Zastaralé, uprděné a pasé módy mě nezajímají. Dávám přednost modernímu kultivovanému vzhledu na úrovni a proto pochopitelně žádný piercing nemám.

Další odpovědi
mosoj

0 -1

Jedny vidle v noze.

Nevíteto?

2-3

Dva. Jeden v jednom uchu a druhej v druhym uchu 🙂

Front

0 -1

Gothic

11 a více

Doplňuji:
levý ucho 2 , pravý ucho 3 ,1 v nose , 1 ve rtu , 2 v jazyku a 3 v pravém obočí

kesim

0 -1

Žádný a neplánuji.

aandromeda

0 -1

kristýnary

Já mám piercingy dva. Jeden v pupíku a druhý v nosu. Nechci nic výrazného. Ten v pupíku je vidět jen v plavkách a ten v nosu je decentní. O žádných dalších neuvažuji. Na léto jsem si objednala nové piercingy z https://www.sperky-marre.cz/piercing-do-pupiku-s1740CZ , protože jsem je už měla okoukané 😁 .