mikyT

Z drobného tetování se ani po 11 dnech ještě nesloupaly stroupky. Na dotek je lehce vystouplé a hrubé. Hojí se správně?

Mela bych dotaz ohledne meho tetovani. Je drobne a na nartu, zadne stinovani, pouze obrysy. Mam ho 11 dnu stare, zatim se mi zadne stroupky nesloupaly. Radne mazu, vse podle instrukci. Ale je stale na dotyk lehce vystouple a hrube. Je to prvni tetovani, tak se radeji ptam – je to normalni, nebo je treba to nejak resit? Moc diky.

Odpovědi
Kryšpín

Teto je jako droga, čím více tím lépe. Dá se to řešit, vydržet a čekat co se vyvine.

Může to být alergie
bakteriální infekce
nemoc přenesená krví ušmudlaným nářadím
a rakovina prostě nádhera