Avatar uživatele
Nikuška

Piercing jazyka?

Vaše názory, jakekoli, na tuto ozdobičku? :)
Doplňuji:
afro.minerva: :D nebolí to ;)..a mě se to líbí. Proč zrovna ten? No do bricha bych si to asi nedala za ty prachy a kdyz pak kvuli tehotenstvi to musite vyndat, pak do jinych casti obliceje se mi to nelibi. a o intimnich mistech-fuj to uz vbc ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já bych taky do jazyka nešla. Když jsem byla malá, tak jsem si koupila časopis ve kterém bylo napsané, jaké jsou nevýhody piercingu v jazyku. Nevýhodou prý je, že se Vám tam dostává jídlo(pod ten piercing) a musíte tto vytahovat a čistit. Jestli to je pravda, nevím, ale moje tř.učitelka, která ho měla, mi to potvrdila. Asi na tom něco bude… ;o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Pár známých to mělo a po čase to dali pryč.Vadilo jim to.Nedavno při piercingu zemřela v Rusku nějaká dívka ale otázkou je jak to prováděli.Vidím také úskalí s tím jídlem – s tou hygienou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

au, au, au, au… Trochu moc bolestivé na můj vkus. A navíc i nepraktické. Podle mě je to zbytečné. Proč zrovna jazyk… To bych si teda udělat nenechala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Osobně se mi to moc nelíbí a so jazyka mi to připadá hodně neestetické. Ale je to Váš styl a vkus a ten Vám brát nebudu. Pokud se to líbí Vám, tak po této stránce, budiž.

Horší je zdravotní stránka věci. Jazyk je velice citlivý orgán a kromě možného a dost vážného poranění právě jazyka (k němuž ale snad nedochází tak často) hrozí různé záněty a alergické reakce víc než jinde v těle. Tyto problémy můžou pocházet buď z kovu samotného, nebo z nečistot, které se mohou kolem ozdobeného místa usazovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mně to přijde tak malinko do nechutna.Ale!!! to
je jen můj názor,pocit.
Co by mne zajímalo-PROČ? Proč má spousta lidí sklon napodobovat ostatní?Všechny ty tetované dívky -vypadají,jako by vyjely z jedné výrobní
linky.Ale-opakuji-můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Známá to má a pořád si jím ťukala do zubů. Už kvůli zubům bych si to nedala. Záleží ale na vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Me se to v jazyku nelibi. Kamaradka ho mela a prvni dny se ji spatne mluvilo… Je to bolestive a nevypada to hezky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek