Minas

Aplikace na android, kde stačí být připojen k ninternetu a volat z čísla zdarma?

Když chci někomu zavolat na číslo z mého, ale nechci platit, existuje nějaká aplikace na android kde bych zavolala ze svého jen být připojen na internet zdarma? Třeba jako Iphone?

Btw: díky všem moc, co mi pomohli při řešení, našlo se že nepodvedl pouze mě, ale více lidí dohromady škoda okolo čtvrt milionu, ještě
jednou patří vám velký dík! Peníze vráceny.

Gecco.. bylo řečeno že přes číslo, tím pádem aby učivatel an druhé straně nemusel být připojen na internet, jako u Iphone.

Nejlepší odpověď
gecco

Libovolné VOIP – Skype, Viber…
😉
_____________­_____________
Tak to se omlouvám – takovou službu – zdarma – neznám…

Další odpovědi
ptáč

Zatím jsem nevolal https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.whatsapp&hl=cs
ale používám textovky, uživatel na druhé straně neumí přijmout hovor:-)