Zlatý

Dobrý večer, netušíte v čem by mohl být problém?

Vyměnila jsem telefon Nokia Xpress music za N6300 a nechala jsem svou paměťovou kartu,ovšem mobil ukazuje,že paměťová karta není k dispozici.Dokonce jsem z ní vše vymazala,ale kde nic tu nic.
Doplňuji:
To právě nejde,karta je v mobilu,ale nezobrazí se.Ukáže se přeformátovat kartu a pak chyba operace.
Když ji dám do druhého mobilu zobrazí se.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Model NOKIA 6300 těžko komunikuje s PC. Je nutno si stáhnout ze stránek NOKIA program
NOKIA SUITE. Pokud je váš OS Windows 7, pak stačí připojit telefon k počítači, zvolit telefon a počítač si sám tento software najde a naimstaluje. Pochopitelně je nutné být připojen k internetu.pe

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus tu kartu naformátovat přímo v telefonu a pak by ji telefon měl rozeznat.

@iceT: Jakou ma ta karta kapacitu a jaky je to format?

@pechota: " Model NOKIA 6300 těžko komunikuje s PC. Je nutno si stáhnout ze stránek NOKIA program NOKIA SUITE". Nezlobte se, ale myslim ze je to hloupost. Hlavne ta rada s Nokia PC Suite. Mame v rodine i v praci dohromady asi 20 N6300 a u tech rodinnych jsem nemel nikdy ani jedinou potiz s propojenim. Ani kolegove se o tom nezminovali. V rodine jsme ale nikdy nepouzivali Nokia PC Suite ani Ovi Suite. Skodlivy software jednoduse do PC nepatri.

Bronzový

Pro protonaut
Co to tady plácáš o škodlivém software v podobě Nokia PC Suite. PC Suite je nejlepší program na veškerou zálohu či synchronizaci mezi mobilem a počítačem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.