vita

SW do Nokie

Kdo mi poradí nějaké stránky kde stahnu SW v češtině do Nokie N98+ .Je to dovoz Čína.Dik

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

(Do budoucna) Na toto je super aplikace NAVIFIRM. Stahuje software přímo ze serverů Nokie.

Vy snad pocházíte z budoucnosti! Nokie N98 ještě není v prodeji. A na kopie bude český firmware k dispozici velmi těžko.

Další odpovědi
anonym

bohužel jste se nechal napálit, resp. jste byl uveden v omyl.

… rozhodně totiž platí, že „Cect n98+“ vůbec NENÍ nokia. Kvalitou zpracování ani interními komponentatmi se NOKII ani nepřibližuje, i když se o to na první pohled snaží

Nemá ani stejný software, nemá ani operační systém SYMBIAN pod kterým by nokiácký software mohl pracovat, s nokií nemá společného zhola nic. Nelze tedy používat software dostupný v katalogu aplikací „Nokia OVI Store“ … tento telefon je jen atrapa a napodobenina, aplikace a hry pro OS Symbian v něm nikdy nepoběží, je samozřejmě vinnou prodejce, že vás na to neupozornil, ale bohužel se to v případech, kdy se snaží prodat napodobeninu samozřejmě stává, že některé podstatné skutečnosti zatajit musí, jinak by ten kšunt pochopitelně prodat nedokázal.

Ne příliš zdařilé plagiátorství čínských výrobců elektroniky je známá věc, mělo by to být varováním.

/////

číský výrobce se samozřejmě snaží napodobovat i logo NOKIA, ale když se na něj podíváte pozorně : http://www.kad­nad.com/upload/ad­s_8/ads_80/ad­s_804/img_804_2­.jpg : zjistíte že je tam napsáno NCKIA – vypadá velmi podobně, ale to C tam prostě je 🙂