Sea

Jak sdílet net s mobilem HTC?

Koupila jsem si mobil HTC wildfire S. Mobil nabízí i jako jednu z možností sdílení internetu s PC pomocí USB káble. Vše jsem propojila, v mobilu aktivovala, stáhla si dokonce z netu program HTC sync a nainstalovala, a přesto mi připojení nefunguje. Vždy se na mobilu objeví hláška: připojení se nezdařilo. Nevíte někdo zkušený, co můžu dělat špatně? Net mám pomocí světelného kabelu, mám připojený i router pro wifi signál do notebooku, ale je to zaheslované. Nemůže to být i tím? Předem děkuji
Doplňuji:
ahoj,díky, čekám, až se ozve poskytovatel s tím heslem 🙂, aby to šlo přes wifi. Právě,že žádné CD v balení nebylo…

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj, nejjednodušší je se připojit přes wi-fi. (Poskytovatel Ti musí dát heslo). Stačí se jen připojit například pomocí téhle šikovné aplikace:
https://market­.android.com/de­tails?id=org.kman­.WifiManager&fe­ature=search_re­sult
Přes kabel to samozřejmě jde také, ale musí se do počítače nainstalovat ovladač (driver) z CD které určitě bylo v balení od mobilu.
Doplňuji:
Tady je ten HTC Sync (ovladač)
Vpravo dole klikni na zelené „download“
http://www.htc­.com/www/help/

Osobně bych ale počkal na to heslo k wifině 😉