maruš

Zvýšení všech důchodů?

Pokud vláda chce zvýšit důchody, týká se to pouze starobních nebo i invalidních, vdovských apod?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

ano

Týkalo by se to všech důchodů. 🙂
https://www.me­sec.cz/clanky/vys­si-duchody-pro-vsechny-babisova-vlada-chce-vyuzit-rozjete-ekonomiky/

Další odpovědi
ivzez

ano

Ano, má se to týkat všech důchodů.

Nejsem si ale jista, jestli by taková
opatření měla přijímat vláda v demisi.

Drap

ano

Ano, všech důchodů. Ale to navýšená nemá být takové jak bylo prezentováno v mediích. Důchody o 1000 kč se mají zvýšit pouze důchodcům starších 85 let. Ostatní důchody se budou zvyšovat ve stokorunách.

Rokio

ano

Ano, i když to není spravedlivé.

Martin Tomča

ano

Mc Merkurion

Rokio: … proč to není spravedlivé?

ivzez

Také by mne zajímalo, proč podle Rokia není
spravedlivé, že se to týká všech typů důchodů.