Samuel CZsk

Zvraceni z antihystaminik u clověka

mam strach ze zvraceni a potrebuju vedet co pomaha na zklidneni zaludku.Beru antihystaminika a nedal jsem si k tomu jidlo nic a potrebuju vedet jak zamezit zvraceni ze ktereho mam psychické trauma.Pomaha voda?mineralni?Čis­tá?

Odpovědi
Filip84

Ne. Pomáhá navštívit praktického lékaře, nechat si napsat anxiolytika, nechat si vypsat poukaz ke klinickému psychiatrovi, objednat se ke klinickému psychiatrovi a nechat se léčit. Na úzkostné stavy zabírají antidepresiva (protože anxiolytika jsou jenom do začátku, jsou silně návyková), kognitivně-behaviorální therapie, skupinová therapie a individuální therapie – vše od klinického psychologa.

Úzkostné stavy, které způsobují poruchy příjmu potravy, mohou vést až k život ohrožujícímu stavu. Logicky, proto, patří do rukou lékaře, nikoli nějakého kolektivu.

Tady není ani Krankenhaus, ani tu nemáme, nikdo, roentgenové oči, ani magnetickou resonanci, ani nic podobného, abychom někoho diagnostikovali a léčili. Od toho jsou lékaři. Jeden den se tu někdo ptá, co s naraženou rukou, druhý den má někdo rudé oči, třetí den někdo blije. My to, opravdu, nemáme jak řešit.