steipavka

Zvoní mi v uších.Když pracuji tak je to hodně lepší,někdy ůplně zvonění zmizí.

Když si sednu nebo lehnu začne zvonění opět.Mám dojem.že to je od zablokované páteře.Neznáte někdo chiropraktika z okolí Brna?

Nejlepší odpověď
hanulka11

osobně neznám ale něco jsem vám našla, ale třeba se ozve někdo kdo má vlastní zkušenost
a díky za vavřínový recept
http://www.go­ogle.cz/search?q=chi­ropraktik+brno&rls­=com.microsof­t:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=Fu8-TZrzGoWcOpDYwdML

Další odpovědi
venkovan

Lepší je zajít k ušaři. Prohlédne, proklepne, vyšetří a na ledacos přijde. Může to být od zablokované pátěře, ale také od stresu, po nemocích, úrazech apod. Trvalé a nezvratné zvonění, hukot apod se jmenuje tinitus (tinnitus), ale dá se zmírnit a i zvyknout.

anonym

může to být způsobeno tlakem,když si lehnete změníse jste klidnější,zkuste chvíli žvýkat třeba žvýkačku mělo by to ustoupit

led

Ak to pretrváva, navštívte ušného lekára. Môže to byť počiatočný tinitus – hučanie v ušiach. Mám to už roky, dá sa s tým žiť.