dust8

Zvládne Office 2007 otevírat soubory s příponou xlsx?

Nejlepší odpověď
Alesh

Já myslím, že to je první verze Office, které s těmi „*.???x“ příponami pracuje.

Další odpovědi
led

Ano. Bez problémov zvládne oba formáty aj xls aj xlsx.
Ak sa vám náhodou stane, že pri otváraní *.xls vás excel upozorní na chybu vo formáte súboru, jednoducho to prepíšte na *.xlsx (zjavne bol súbor uložený v tomto formáte)

Arne1

Samozřejmě. A zvládnou to i starší verze – Microsoft pro ty starší kdysi udělal plugin, který tam ty nové typy doplnil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.