Avatar uživatele
Sundry

Zvládne můj počítač the sims 3 pets?

Dobrý den, chtěla bych si koupit hru The sims 3 pets, ale mám obavy, aby to můj počítač zvládl.. :o( Moc se v tom nevyznám..Mám windows vista home premium,intel pentium dual core,procesor 1,86 a 1,87Ghz, RAM 2038 MB a 32bitvý operační systém.. Myslíte, že mi hra poběží? Brácha mi říkal, že vidí obavy jedině v grafické kartě, která je integrovaná.. Nerada bych, aby mi hra neběžela..Na pc mám momentálně mazlíčky ale stažený..A všechno v pohodě běží, jen se mi mazlíčci zobrazují rozkouskovaně, tzv. glitch.. Hru bych už pak zřejmě nemohla prodat.. jedině spolu s mým účtem u EA, (kde už mám zakoupenou hru The sims 3 (také elektronickou verzi) a to bych nerada.. Můžete mi prosím poradit?Děkuji.. :o)

Zajímavá 0 před 3376 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
martinecek

Pokud ti jede sims 3 není důvod proc by nemeli jet mazlíčci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No určitě bych ti doporučoval pro bezproblémový chod koupit novou grafárnu. Stačí si na Alze nebo Softcomu vyhlídnout nějakou např. tuto: http://www.softcom.cz/…
...za pár korun a máš po starostech.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sundry

Ahoj kluci, děkuju za odpovědi... Hru jsem si již objednala tak uvidíme.. ;o) S grafickou kartou je právě problém ten, že můj počítač má grafickou kartu integrovanou, nedá se takhle koupit a jednoduše vyměnit za lepší.. :o( Ale třeba to pofrčí i takhle.. Mám ntb HP Pavilion dv6000.. Brácha mi tam akorát vyměnil RAM za 3GB ale jinak to prostě není herní notebook.. :o/ Třeba mě ale můj počítač mile překvapí.. :D :o) Ještě jednou díky.. A.

před 3374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet