agentpv

Zvládne 8letá holka přežít sama v lese dvě noci, aniž by měla předchozí zkušenost s bivakováním či tábořením v přírodě?

https://www.de­nik.cz/krimi/skve­la-zprava-policie-nasla-ztracenou-holcicku-je-v-peci-zdravotniku-20211012.html

Nejlepší odpověď
elkon

Jak vidíš tak to zvládla. Má dobrou kondici. Jak už bylo zmíněno v televizi, možná spala na posedu.

Další odpovědi
Emefej

V článku píšou, že to zvládla.

led

Ako vidíte toto dieča to zvládlo, ale v zpráve nie je napísané, že nemala žiadne turistické znalosti.
Na základe mediálnych informácií si to zjavne od Čerchovskej rozhľadne nasmerovala cez Čerchovské hvozdy do neďalekej Českej Kubice.

Poznámka.
Nemám vedomie, či náhodou z Čerchovskej rozhľadne nie je vidieť práve Českú Kubicu. Zjavne si ju určila ako cieľ. Prirodzene nikdy sa nedá ísť priamo ako z pravítka. Pre menej skúseného je takáto cesta v neznámom teréne plná zákrut, blúdení a paniky…
Jednoducho, mala velikánske šťastie.

tvaruzekcz

Ano i ne. Ztratit se dá na různých úrovních. Časoprostor má totiž tvar hlemýždí ulity a identita není nic víc než souhrn vzpomínek a vztahů s ostatními lidmi. Statisticky má ztracená osoba několikanásobně větší šanci na záchranu, když zůstane sedět na místě :)

Drap

Proč ne: Této nakonec nic jiného nezbývalo