jirka F

Zvládáte výšlap na kole do kopce v pohodě nebo raději sesednete a dojdete pešky?

Já sesedám protože mně při tom bolí nohy.

Nejlepší odpověď
Kelt

a) nemám kolo.

Nemám kolo, ale umím jezdit, i když jsem na něm dlouho neseděl. A co bych dělal? To by záleželo na tom, jaký by byl kopec a jaké kolo? Zda by se dalo přehodit na jiný převod. Takže bych se snažil splnit heslo: Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.

Další odpovědi
Rokio

a) nemám kolo.

Kolo nevlastním. Umím ale na něm jezdit, protože v dětství jsem na něm jezdil.

Myslím si, že jízdu do kopce bych zvládl, ale stálo by mě to nějakou námahu.

elkon

d) jiná odpověď.

Žádný problém, mé trekingové kolo má tolik možností nastavení převodů, že vyjedu kopec bez problémů a ani se nezvednu ze sedla.

ozzius

c) šlapu do potu krve.

I kdyby na nejlehčí převod, tak to stejně vyšlapu, nedokázal bych se smířit s tím, že mě porazí nějaký kopec.

Rose Evansov

c) šlapu do potu krve.

Šlapu vždy jak dlouho můžu, ale často sesedám i když nejsem ani v polovině

EKSOT123

c) šlapu do potu krve.

Za mlada nebyl problém, ale když jsem loni po pár letech zkusil táhlejší kopec, musel jsem chvíli zastavit kvůli dechu. Ale teď jsem asi před měsícem začal jezdit do práce na kole, jen 6 km, ale kopce jak kráva a začínám se zas lepšit. Bohužel mám už problémy s kloubama, takže občas vynechám a jedu autem.

nyjono

d) jiná odpověď.

O jak dlouhý a jak prudký kopec se jedná?