L_85

Zvedne se mi na základě dnešního rozhodnutí vlády od září plat?

Jsem řadový úředník (státní zaměstnanec – bez služebního poměru) a přítelkyně řadová zdravotní sestra ve velké městské nemocnici. Dle textu v odkazu níže si nejsme jisti zda se nám plat/mzda od září zvýší. Prosím o radu, díky!

https://www.no­vinky.cz/clanek/do­maci-platy-ve-statni-sluzbe-se-od-zari-zvysi-o-deset-procent-40406626

Odpovědi
Mravenec

Policajtům se snížil stabilizační bonus a zdražily obědy a teď jim zase bude „přidáno.“ Nevím jak u ostatních, zřejmě stejná naleštěná bída.