Čecho_slovák

Zůstali byste na tomto webu, kdybyste museli ověřit své telefonní číslo?

Nejlepší odpověď
Hlada

Naprosto bez problému. Nedělám tu nic nelegálního.

Další odpovědi
Dochy

Nevidím v tom problém.
elkon: Ověření není zveřejnění.

Schluker

Rozhodne ne. Nevidim duvod k takove forme autentifikace..

elkon

Ne, své číslo nemíním jakkoli zveřejňovat, stejně jako osobní údaje.

Rokio

Ano, zůstal. Nevadilo by mi to.

paul1

Nevadilo by mi to, ale nevidím důvod, aby něcotakového bylo nutné.

Rocker

Moje telefonní číslo má tolik lidí,že by mi to nevadilo.

elkon

Dochy – v elektronice nikdy nevíš, kam až se údaje mohou dostat.

Dochy

Popravdě tel. č. považuju za poloveřejný údaj. Mé tel. č. má kde kdo. Nevidím důvod proč by nemělo být někde hluboko uložené u provozovatelů servru na kterém jsem téměř denně. Nejhorší co se může stát, že budu mít o pár zbytečných hovorů víc. Ale nevidím důvod proč provozovateli nevěřit, že to nezneužije.