Petafabka

Poradíte, jak mohu vyleštit problém se ztráou kapaliny – více v popisu?

po přečtení fora si už nevím rady, fabia1.4 ATZ ztrácí se kapalina, asi 3 deci na 150km, vyměněno těsnění pod hlavou, přesahy válců jsou v normě, voda v oleji není, olej ve vodě také ne. Po natlakování tlak po chvíli uteče, ale nezjištěno kudy, zdá se jako by tu vodu spaloval motor?? nikde nic neteče. prosím, navedte mne na potencionální závadu, už si nevím rady. děkuji

Odpovědi
Drap

Navštiv specializovaný servis. Tam ti poradí.

df

Kurňa, to je ale žíznivý auťák!

Kryšpín

Hlava válce byla před zpětnou montáži natlakována zda tam není prasklina