Smack

Zruší se do budoucna peníze a bude se platit jen kartou?

Nejlepší odpověď
xiperio

Tato otázka už tu byla. Nezruší.

Další odpovědi
Justin1

Myslím, že hotovost nezmizí, ale velká část plateb bude probíhat bezhotovostně.

anonym

Doufám, že ne. Už tak je kontrola nad lidstvem dost velká

Postmaster

Místo peněz zde bude bodování jako ve škole, kdo bude mít špatné bodování ten skončí mimo civilizaci v rezervaci, takto zmizí ze společnosti protekce a pokrytectví.

Ametyst

Bylo by hrozné, kdyby jakýmkoliv způsobem probíhalo znehodnocení peněz na účtech, a klient by s tím nemohl vůbec nic dělat, protože by nebylo možné své vlastní peníze vybrat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.