lluun

Zruší mi účet na Fortuně, když do něj nebudu dávat žádné peníze?

Dobrý den, měl bych jeden dotaz týkající se účtu na Fortuně. Chtěl bych si založit účet kvůli tomu ,že bych měl možnost sledovat zápasy z Fortuna ligy bez O2 TV , dočetl sem se ,že musím zadat platební metodu a ověřit se na nějaké jejich pobočce což by takový problém nebyl. Zajímalo by mě ale jestli mi ten účet nezruší když do něj nebudu cpát žádné peníze a nebudu sázet (fakt bych to využíval jen kvůli tomu koukání) Nebo mají stanovené nějaké limity jakože například musím za měsíc vsadit nejméně 50 korun nebo tak něco … Předem děkuji za odpoveď

Odpovědi
ivzez

Za neaktivní konta Fortuna vybírá poplatek.

Podmínky (doporučuji pročíst, musel byste je při registraci odsouhlasit):
https://www.i­fortuna.cz/cz/pod­minky/podminky­.html