dust8

Způsobuje vás občas silnější vítr problémy s televizních signálem a kvalitou zobrazení?

Odpovědi
Edison

Cos to zase sepsal???

Vítr ne, ale počasí jako celek má vliv na šíření rádiových vln.

Kepler

Mně problémy nezpůsobuje, protože mám interfernetovou TV, ale u neodborně instalovaných individuálních antén problémy způsobit můžou. Vítr může pootočit anténou, nebo porušit svod.

Drap

Nezpůsobuje, mám kabelovku

zjentek

Blbne ti „m“ na klábostici. Zkus mapsat, já nevím, třeba merlot, pro sichr.