Luciášek32

způsobuje něco nadměrná konzumace bonbonů mentos?

Doplňuji:
co se stane?

Nejlepší odpověď
www

I když se tak netváří, jsou velmi sladké. Navíc obsahují jistá „éčka“.
Takže při nadměrné konzumaci mohou způsobit hlavně poruchy, s cukrem související a není jen těch málo.
Více lékař, něco net.

Další odpovědi
briketka10

nadměrná konzumace Mentosek i žvýkaček vyvolává projímavé účinky..

mosoj

Ano zkažené zuby, nějaké to kilo navíc.

Na větry to vliv nemá, byť to jsou větrové bonbóny!

anonym

Něco určitě ano.
Nadměrná konzumace čehokoliv je VŽDY nadměrná, tudíž nezdravá.

hanulka11

Pokud sníš každý den 10 roliček bonbonů tak tě na ně brzy přejde chuť ,protože tě bude bolet břicho. Tak to nepřeháněj,ale když sníš občas jednu roličku ,tak se nic neděje .Jo a co se stane …budeš často bez peněz ,když to promlsáš.

anonym

Jako Energetické nápoje,cigarety atd.to škodlivé určitě není,Když budete normálně dodržovat zdravou výživu a nebudete jíst jenom mentosky tak nic nehrozí.Jedině kdyby to co se do nich dává nebyl jed ;) .

Damiana

Co je pro tebe nadměrná konzumace? To nepíšeš. Jednu ruličku? Čtrnáct pidibonbónků není zas tak něco děsného, ale deset balení už ano. Budeš se pěkně kroutit s křečemi v pupíku.
Také nepíšeš jak dlouho si dopřávaš Mentosové hody. Jestli jsi slupla pár ruliček na posezení a teď máš strach, co bude, sama uvidíš. Časem by se ti mohly zkazit zuby – ale to mají na svědomí všechny sladkosti, přemíra cukru vede k obezitě a zhorší se pleť. A rada do budoucna, existují i jiné dobroty, než zrovna Mentosky. I když ty mojito-piñacolada…hmm, nejsou špatné…:-)