zjentek

Zpomalí Chrome, pokud je v něm uloženo příliš mnoho záložek?

Řekněme tisíc záložek, žádná neběží, pouze uloženo.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Záložky (počet) na běh (rychlost) nemají vliv. Zato aktivní cookies ano. Promaž a to včetně mezipaměti.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že ne. PC zpomalí, pokud běží několik programů najednou, nebo běží nějaký hodně náročný program na RAM, kterou má k dispozici, nebo když je HDD zaplněn víc než z 90 %. Jsem sice PC guvňoř, ale tolik vlastní zkušenosti.

Edison

Ne, prohlížeče zpomalují otevřená okna, resp. panely.

Dotaz.

Chrome pro PC zpomaluje procesory vlastní chybou. V mobilní platformě se zpomalení neprojevuje.