Kalim_YT

Zobrazí se při kladení dotazu na soukromé facebookové skupině dotaz mým přátelům na facebooku?

Zobrazí se jim můj dotaz když je skupina soukromá a oni v ní nejsou?

Nejlepší odpověď
aliendrone

On se NEMUSÍ zobrazit ani kdyby byli členové soukr. skupiny. Záleží na obsahu příspěvku.
Jsi šťastný člověk, když k tobě nedorazily zprávy o tom, jak FB funguje. CENZURA nejen „mravnostní“, ale i politická, vlastně VŠEOBECNÁ. 😕

Další odpovědi
Magda5678

Nezobrazí, soukromá skupina je jen pro ty, kdo je v soukromé skupině, a který si tam přidal.