HarpPlayer

Jak zobrazit obrázky ve Wordu 2007?

HELP!
Používám Word 2007 – a za žádnou cenu se mi nedaří ZOBRAZOVAT OBRÁZKY V TEXTU… – stále jsou vidět jen PRÁZDNÉ RÁMEČKY …
Kde musím co nastavit, prosím?
Už jsem prohlédl snad všechno … ☹
Díky moc za radu…

Odpovědi
FlAsh_7

Zkus dát obrázek na stejné uložiště, nebo restart. Pokud ani to nepomůže, tak se obrať na tech. podporu (v toto případě firmu Microsoft)

Edison

Nastavení (wordu, ne dokumentu) – Zobrazení – sekce Zobrazit v dokumentu…

elkon

A jak obrázky vkládáš?

HarpPlayer

Už mám odpověď!

Stačí na obrázek kliknout pravým tlačítkem – a zvolit cokoli jiného než „Rovnoběžně s textem“!

HarpPlayer

Resp.

  1. pravé tlačítko
  2. OBTÉKÁNÍ TEXTU
  3. pak cokoli jiného než ROVNOBĚŽNĚ S TEXTEM

Edison

To je ale blbost. Obtékání textu s tím nesouvisí. To pak leda vrstvení, tedy nastavit zobrazení před textem nebo za textem.

HarpPlayer

Samozřejmě, že by to s tím souviset NEMĚLO.
Ale – opravdu souvisí…
Vyzkoušejte…

Hufnágl

Tak vidíš jaký jsi šikulka. Odpověď Edisona by ti stejně nepomohla.

Edison

Evidentně víš prd. Flash napsal blbost, tys nenapsal nic a jen pYndáš.

Hufnágl

Jo jo, a co takhle kdyby udělal klik na „vložení“ a dá si tam obrázek, třeba tvůj.