Horst

Znělka při spouštění ntb

Chtěl bych se zeptat, zdali jde (případně jak) vypnout znělka při spouštění notebooku, není to ani systémová (windows znělka), ale spíše přímo od výrobce (Lenovo) V praxi to znamená, že cca 2 vteřiny po stlačení spouštěcího tlačítka se ozve hlasitý ton...... Jednoduše lze říct, že bych ocenil, kdyby ntb nedělal při spouštění zvuk žádný =D Děkuji za případnou odpověď.

Nejlepší odpověď
RQLM

zkusenost s tim nemam, ale hledal bych v BIOSu

Další odpovědi
Sůwa

Lenovo mám netbook, ale tak rychle mi nenabíhá, takže nezírám na monitor až se načte, ale znělka mne upozorní, že už mohu začít něco dělat. Info možná najdeš na www.lenovo.com.
Taky je možno vypnout reproduktor.