Avatar uživatele
annas

Znáte význam pojmů islámské (arabské) kultury?

Spojte pojmy a jejich definici.

  1. Ramadán – 1. posvátná kniha islámu
  2. Mekka – 2. budova se sálem určená k modl. setkáním
  3. Mešita – 3. město, cíl náboženské pouti muslimů
  4. Korán – 4. devátý a postní měsíc lunárního kalendáře,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, anonym, vagra, 1popelka1, rynek878, anonym před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

1 – 4
2– 3
3– 2
4 – 1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

1–4
2–3
3–2
4–1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

paní annas máte tak ráda islám?

Zdroj: BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

:Oběma dámám děkuji za vysvětlení,asi to není to pravé co jsem hledala,děkuji za info. Jana

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

1.4.
2.3.
3.2
4.1

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

pardon vyčerpala jsem si odpovědi,co je to tu za HIT. Chci bodovat nejde to,chci odpovídat už to taky nejde,zajímavý server.?I?I

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Musíte počkat, až dostanete víc bodů. Ale jsem ráda, že odpovídáte na mé otázky. Takových uživatelů je málo.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Ještě mi není jasná jedna věc,třeba mi s tím budete moci poradit. Zdá se mi,že odpověď znáte,tak proč tu otázku pokládáte?I?I Nic proti Vám. Všimla jsem si,že to dělají i ostatní,dokonce u některých otázek mám dojem,že jde spíš o diskuzi a já když jsem na tento server narazila,tak jsem měla pocit,že to není diskuzní server. Asi si budu muset ještě jednou přečíst pravidla,vážně si připadám,jak tur domácí.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jak napsala Popelka. Je to zde mnohem složitější. Když jsem nastoupila, kladly se otázky, na něž někdo potřeboval odpověď. Jenže v poslední době se opravdu z Odpovědí stal diskuzní kroužek, vkládají se otázky ryůzného typu – sama časem poznáte.
Proto jsem začala vkládat otázky z historie, k výročím, někdy i názorové. Vedena snahou – třeba se někdo zamyslí, že Odpovědi nejsou Odpověďmi a neplní svůj smysl.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Kerberus, já ze začátku také myslela, že jde o server, kde se něco dozvím/poradím, ale poslední týdny je z těchto stránek spíše diskusní kroužek (o tom jaké je počasí a co mám vařit, jak vám dopadlo vyšetření aj.), ale většině tento systém zřejmě vyhovuje, vzhledem k počtu takových otázek a odpovědí.

Jen mě mrzí, že pak procenta užitečných odpovědí a body již ztrácejí význam a uživatelé dostávají body za chatování a ne za opravdickou radu. Mě osobně to třeba přijde hrozně nefér. I proto já například občas vložím nějakou otázku na kterou znám odpověď, aby se trochu „pozvedla úroveň“ a server zase měl nějaký smysl.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Popelko, děkuji za odpověď. Máte stejné názory jako já.

před 5004 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek