Avatar uživatele
jendahun

Znáte výklad vzniku civilizace a světa podle podle fašistického vědce Hörbigera?

Proč se této teorii nikde neučí? Věříte tomu,že Země mohla mít víc měsíců a že na Zemi se vystřídalo víc civilizací?Myslí si někdo,že by na tom mohlo být aspoň trochu pravdy a že tady žili lidé vysokého vzrůstu už v druhohorách?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? irij, annas před 4213 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

no tahle teorie neni nic neznameho a rozhodne je pravdepodobnejsi nez to co nas ucili ve skole nebo jako dogma od velevazene cirkve..

irij : bez teorie to proste nejde,a vedecke dukazy jsou stale novejsi.Nove vedecke dukazy boří ty stare jistoty,takze to co podle nas bylo pred nedavnem jako jista vec..se jaksi hrouti .Je to logicke-pred xxx lety jsme nebyli abychom to mohli zazit na vlastni kuzi jako 100% dukaz,takze zatim je vse jen teorie.Ale jestli se budeme slepe drzet nejakych dogmatu ,tak se toho moc nedozvime a budeme jen v nevedomosti

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
irij

Mluvit o tom a tvořit teorie je jedna věc. Druhá věc je mít přesvědčivé důkazy , abych tu teorii obhájil. A jsou? Zatím jsem o nich neslyšel a spekulace na toto téma neuznávám.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jendahun

No teorie versus důkaz - přistání na měsíci je zdokumentovaný fakt(ovšem dnes se taky zpochybňuje).Důkazů prý se našlo dost,ale jaksi to nezapadá do teorie evoluce podle Darwina.Civilizace netechnická,vzniklá na úplně jiných principech než ta naše,po sobě nemusela zanechat skoro nic.Kdo ale naučil naše předky astronomii a stavět pyramidy?

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Darwinovu teorii bych oznacil spis jako nesmyslne sci-fi.Ma velmi zasadni trhliny

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jendahun

Souhlasím.Jsem téhož názoru.

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Věda