bauerlukin

Znáte vychytávku na klíče, když jdete běhat?

Zdravím chtěl bych nějakou vychytávku na klíče když jdu běhat abych si vzal pouze nezbytné klíče a ostatní jsem nechal doma, aby mi to nevadilo v kapse při tom běhání… Mám je připnuté na kroužcích a z těch se blbě sundavají… Neznáte něco na způsob magnetu? aby při tom sundavání s tím nebylo moc práce a zdržování. Navíc mezi těma kroužkama vznikne pak mezera když se s nima takhle manipuluje… díky předem

Odpovědi
marci1

Nech si udělat 1 náhradní klíč a jestli běháš s mobilem, tak je vhodné mít swissten pouzdro armband. Klíč si tam v pohodě uložíš.
https://www.swis­sten.eu/na-behani/swissten-pouzdro-armband-vel--6-0/?variantId=16104
😄

WordPress

Sportovní ledvinka

Zdroj: https://www.spor­tisimo.cz/run­to/bel/430693/

cappuccino

Kdyz si zadas do vyhledavace „potreby pro bezce“, najdes spoustu alternativ. <
Me napadla stejna moznost jako Marci, nechat si udelat jeden nahradni klic. Ten pak snadno ulozis treba i do male kapsicky, prisite na celnku nebo nekam jinam.

bauerlukin

no problém je, že jsem sice napsal klíče ale měl jsem na mysli čip do práce. A ten je problém si udělat dvakrát…