Curiosity

Znáte tyhle pocity? Co to je??

Když jsem byla dítě, stávalo se mi, že jsem své pohyby viděla zrychleně.. ale vnitřně jsem věděla, že to se pohybuju běžným tempem. Co to bylo? Nebo se mi taky přibližovaly opticky věci. Třeba jsem ležela v posteli a zdálo se mi, že se pokoj přibližuje, zmenšuje.. Co to znamená. Zažili jste to někdy také??

Nejlepší odpověď
Andělé

Jako dítě si pamatuju halucinace při čtyřicítkách horečkách.Zas­tavoval se mi dech a na záclonách jsme měli vzorek koleček,které se zvětšovaly a zmenšovaly,nebo také celý pokoj se mi přibližoval či zmenšoval. Dokonce dlouhá léta potom,snad i někdy v dospělosti se mi ten pocit vybavil,i přesto,že jsem horečky neměla. Myslím si,že to bylo z důvodu silných halucinacích z dětství,které se silně vryly do paměti,proto se to asi občas ještě vybavilo…

Další odpovědi
Rocker

Mě se to stávalojako dítěti,když jsem měl teplotu.Taky mi proti posteli jela stěna s oknem.Ale nevím čím to je.

fg

Taky jsem to zažil, když jsem měl 40.Proti očím na mě lítali „magnety“ nebo jsem viděl lidi co válčili.Asi tou teplotou máme halucinace.

Ella

stávalo se mi to jako dítěti, když jsem měla horečku, většinou kolem 38–39°C – peřina se na mě valila stále rychleji a rychleji a pořád jsem ji nemohla odházet dál… prostě halušky :D ale pokaždé ta samá halucinace