*Sisii*

Znáte Suchý u Boskovic?

S partou bych tam chtěla tak 3 dny jet.Ale je tu problém, všem z nás je víc jak 15, ale je tu jedna, které je 14, pustí ji tam s námi?Jedeme tam jako pod stan.Pustí nás tam vubec bez dospělýho člověka??Děkuju ;)

Nejlepší odpověď
turistika.cz

Ahoj, tady je info o obci Suchý, http://www.tu­ristika.cz/mis­ta/suchy--2. Pokud už jezdí s partou v rámci sportu nebo jiné aktivity, klidně ji pusťte, já jsem ve 15ti cestoval stopem po Evropě a nikdo můj věk neřešil 🙂

Zdroj: www.turistika­.cz/mista/suchy--2

Další odpovědi
Berušinka

Neznám. A ve svých skoro 20 bych se tam teda bála pod stan (kamkoliv). Tu 14-ti letou bych jako matka určitě nepustila, dost bych se bála, protože jsou všude uchylaci, bezdomovci atd. Náhoda je blbec a taky jako 15-ti letí nevím, jak by byla kvalitní organizace. Něco jiného by možná bylo, kdyby to byla chata, bylo by to tam, kde byste to znali, byli by tam i „chatoví“ sousedi. Ale takle někam si vyjet jentak pod stan…brrr. Běhá mi mráz po zádech.

hanny 2

Suchý tak trochu znám,je to chatová oblast s rybníkem a kempem.Dceru bych na takové dobrodružství ve 14letech nepustila,i s Vámi 15-tiletými by měl jet někdo starší,asi vás ani do kempu nepustí!