cappuccino

Znate skupinu Vesna, ktera nas bude reprezentovat na European song contest?

Skupinu jsem videla poprve, ale myslim, ze sanci maji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Ne, nikdy jsem od ní nic neslyšel.

Další odpovědi
Malvína

Poprvé jsem o ní slyšela v souvislosti s Eurovizí.

paul1

Slyšel jsem poprvé, líbí se mi a fandím jí a držím palce. Má mezinárodní obsazení, ukrajinka, slovenka a češky.

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Vesna_(band)
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vesna_(hudeb­n%C3%AD_skupi­na)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5nuypbLMfNQ

Rocker

Vím,že něco takového existuje,ale nikdy jsem je neslyšel.

aliendrone

Nikdy jsem o ní neslyšel. Ale s ohledem na složení – jak píše paul1 – myslím, že mají přinejmenším našlápnuto na bednu. 😉 😁

Nemůžu si pomoci, ale vybavuje se mi…
Jestlipak si myslíte, jestli to vyhrají? https://youtu­.be/rXPLdSnKclU?t=45 😉 😁 😁

Ametyst

Sleduji zprávy a pobavilo mě, že Vysílací komise pro Eurovizi zamítla V. Zelenskému, aby na soutěži promluvil. 🙂 Jako by nestačilo, jak se zpolitizoval sport, a rozdělil sportovce po politické linii. Dobře komise rozhodla. Jako by nestačilo, že Zelenský žebrá o zbraně, kde jen může. Je jako jezinky.
Teď ve zprávách předseda vlády Velké Británie Rishi Sunak je zklamán rozhodnutím komise Eurovize. 😁 Dobře! Já už se jen bavím.

aliendrone

Ametyst>>> Rishi Sunak? 😮
Typicky anglické jméno, nejspíš jedenáctý lord Sralshury! 😉 😁 😁

Ne že bych na Eurovizi koukal, ale předpokládám, že rozhodnutí je NEPOLITICKÉ! Venkoncem je už s tím trapným tričkem únavný… 🙂

Ametyst

Aliendrone, Rishi Sunak má asi pákistánský nebo indický původ. Ti to vedou. Skotsku vládne Hamza Yousaf, říká se mu Hamza Useless: na co sáhne, to zkazí. Navíc je vzteklý, a to kritizoval veřejně, že v nejvyšších funkcích u policie, soudu, na radničních, jsou běloši. On je zuřivý z toho, že Skotsko je plné Skotů! Také tu máme takové vypečené Čechy, kteří by nejradši Čechy vyměnili za migranty.

cappuccino

@Paul1: podle jinych zdroju je to Slovenka, Ruska a Bulharka. Ale budou zpivat ve 3 jazycich.
Nechame se prekvapit. Maji krasne dlouhe copy ( i kdyz umele:))