Luna7

ZNÁTE PROSÍM?

Dobrý večer, chtěla bych se Vás zeptat, jestli neznáte opravdu depresivní filmy. Nejlépe pro ženy, dívky, ale mohou být pro kohokoliv. Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Depresivní? Co to je depresivní film?
Někdo má depresi z toho, že musí do práce, k doktorovi, na rande, depresi-fóbii z pavouků, hadů, prostě z čehokoli.
Bojíš se, že tě pověsí za ňadra a pak zabijí a snědí, znám takový film. Bojíš se v letadle, znám takový film. Máš strach z výšek? I takové jsou filmy.
Hold těžko radit, když nevím co je pro tebe depresivní.

Další odpovědi
iceT

pro me bylo depresivni requiem pro panenku,jinak na jiny podobny film nevzpominam.

led

hlavné televízne noviny

anonym

kazdy kdo depresi zazil se snazi aby na ni zapomel,depresivni film neznam znam jen depresivni naladu a tu ti nepreji

Toruk

Zde je žebříček „Nejhorších 200 filmů“. Jestli chceš někoho trestat depresivními filmy, tam si jistě vybereš… ale nepřežeň to, větší množství z tohoto seznamu může zabíjet 🙂

Zdroj: http://www.csfd­.cz/zebricky/nej­horsich-200-filmu/

ReHu

Pro mě jsou také depresivní televizní noviny. Proto je už delší dobu nesleduji.
Vůbec mi nechybí.
O depresivním filmu nevím, pro každého to je něco jiného a já to ke štěstí nepotřebuji.

ten který je

Mám pocit že ještě nejsi žena.Až uvidíš ve zprávách jak matka pohodila své dítě do popelnice nebo do křoví,věřím že tě přejde snaha vyhledávat podobné filmy.

alexandra

Dobrý film je Výměna s Angelinou Jolie,nebo film Prokletý ostrov.