Avatar uživatele
Luna7

ZNÁTE PROSÍM?

Dobrý večer, chtěla bych se Vás zeptat, jestli neznáte opravdu depresivní filmy. Nejlépe pro ženy, dívky, ale mohou být pro kohokoliv. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Depresivní? Co to je depresivní film?
Někdo má depresi z toho, že musí do práce, k doktorovi, na rande, depresi-fóbii z pavouků, hadů, prostě z čehokoli.
Bojíš se, že tě pověsí za ňadra a pak zabijí a snědí, znám takový film. Bojíš se v letadle, znám takový film. Máš strach z výšek? I takové jsou filmy.
Hold těžko radit, když nevím co je pro tebe depresivní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

pro me bylo depresivni requiem pro panenku,jinak na jiny podobny film nevzpominam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

hlavné televízne noviny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kazdy kdo depresi zazil se snazi aby na ni zapomel,depresivni film neznam znam jen depresivni naladu a tu ti nepreji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Zde je žebříček „Nejhorších 200 filmů“. Jestli chceš někoho trestat depresivními filmy, tam si jistě vybereš… ale nepřežeň to, větší množství z tohoto seznamu může zabíjet 🙂

Zdroj: http://www.csfd­.cz/zebricky/nej­horsich-200-filmu/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pro mě jsou také depresivní televizní noviny. Proto je už delší dobu nesleduji.
Vůbec mi nechybí.
O depresivním filmu nevím, pro každého to je něco jiného a já to ke štěstí nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám pocit že ještě nejsi žena.Až uvidíš ve zprávách jak matka pohodila své dítě do popelnice nebo do křoví,věřím že tě přejde snaha vyhledávat podobné filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Dobrý film je Výměna s Angelinou Jolie,nebo film Prokletý ostrov.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek