Znáte prográm,přes který si můžu libovolně přídávat basy do písniček nebo okamžitě?

Je nějaký program kterým můžete zvednout nebo naopak ubrat basy s okamžitým učinkem?

Odpovědi
Michal Kole

Mohl by to umět ovládač k tvé zvukové kartě – určitě má nějakou ikonku v systray (vpravo dole u hodin) a funkce se jmenuje equalize

LukasP

Myslím, že Virtual DJ by ti mohl pomoci. Má to hodně vychytávek v úpravě výšek, basů apod.. Dále jsou různé měnší prográmky, ale řekl bych, že tento je skvěle „nadupaný“ :)