kapka

Znáte prodejnu sportu Decathlon? Prosím, čtěte doplnění otázky v diskusi.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Rád/a bych se tam podívala.

Já bych si tam zasportoval a pak odešel :D:D
Druhý den bych tam šel znova :D:D

Další odpovědi
anonym

Rád/a bych se tam podívala.

kapka

Otevřeli u nás novou prodejnu sportu http://www.de­cathlon.cz/html/pro­dejna-liberci.html

Je tak trochu jiná než ostatní tím, že zboží, které si vybírám si tam mohu rovnou i vyzkoušet. Projedu se po prodejně na kole, na bruslích, dokonce i na těch na led. Děti se tam vyřádí…
Moc se mi tam líbilo a mám už teď pocit, že až budu něco shánět, půjdu tam. Personál i ceny jsou příjemné…

anonym

to je dobrý nápad,takových prodejen by mělo být víc

kapka

Hurá odpověď! 🙂 Buraku, na Vás byl vždycky spoleh. Díky.
Ta prodejna je fakt úžasná /nejsem majitelem ani zaměstnancem, nemám z reklamy žádný užitek/.
Jezdila jsem si tam na takový trojkolový koloběžce, co úžasně zatáčí přenášením váhy a vůbec jsem si nepřipadala trapně. Je to tam prostě normální. Je tam kluziště /umělý povrch/, kde se dá bruslit a střílet na branku, něco pro děti. Lidi si můžou jen tak zahrát pink-ponk. Atd.

kapka

Miroslavste, dcera tam jela a pak mi volala, ať tam z práce jedu za ní. Zatím si tam zabruslila a tak. Prodavačky se prý neustále usmívaly. Nikomu to opravdu nevadí. A to je dobře. S takovým přístupem dosáhnou toho, že lidi půjdou k nim, až se rozhodnou si něco koupit.

Mimochodem kamarádka žije v Irsku a psala mi, že tam je naprostá samozřejmost, že si děti v hračkářství hrají se všemi hračkami, nikdo je nenapomíná. U nás si to, co mi kamarádka líčila, neumím ani představit.