Avatar uživatele
anonym

Znáte případ, kdy děti řekli rodičům: maminko, tatínku já jsem se před jistou dobu oženil/vdala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? pizlicka, lota, klumprt, gecco, lejdy.můn před 3123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Znám takový případ, jen si nemůžu vzpomenout, kdo to byl 🙂 Ono to může být někdy docela pochopitelné. Zejména některé matky se dokážou chopit organizace svatby dětí s takovou vervou, že je lepší je prostě předem odblokovat.
Ve blízké rodině se nám vyskytla taková „soft verze“, kdy se matce o svatbě řeklo asi týdny předem, aby si tak akorát stihla rozmyslet, co si vezme na sebe a přitom už nezvládla nijak významně zasáhnout do podoby oslav, nebo řešit problémy, které už byly vyřešeny jinak.
Holt, dneska je taková doba, že svatba je věcí hlavně těch snoubenců. Jak si to udělají, tak to mají. Když se za starých časů svatbou spojovaly hlavně majetky, tak samozřejmě rodiče hráli daleko významnější úlohu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pizlicka

no,tak trošku můj.do 18ti let poslusna holka,ktera nikam nechodila,a mesic před 18tinami jsem mamince rekla-CO BY JSI REKLA MAMINKO NA TO,KDYBYCH SE VDALA?to ses zbláznila?jsi ještě mlada,hihi.NO,ALE JA SI TAK RIKAM,ZE BYCH SE VDALA 18.7,ZA MĚSIC.to nemyslis vazne??hihi,nemas ohlasky nemuzes strelit datum,to se musí vybehat,hihi.ALE MAMINKO,MI UZ MAME OHLASKY.to nemyslis vazne??tak to ne!to tatka nikdy nedovoli!no to snad ne!to se da zrušit.MAMINKO,ALE MI UZ MAME I PRSTYNKY 🙂CHCES JE VIDET?ne!!nech­ci!OPRAVDU?PRO­SÍÍM,JSOU HEZKÉ.no tak ukaz,ale tatka to stejne nedovoli.Kdyz otec prisel domu,myslel,ze ho ranní mrtvice.a zabavil mi občanku,ze se vdávat nebudu.chodila jsem bez občanky.18let jsem mela 12.6 mel smulu,a dal mi ji 🙂

Zdroj: do posledni chvile mi nechteli jit na svatbu.tyden pred svatbou vyměkli 🙂

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, jeden takový pár jsem oddával.
Také znám ale několik rodičů, kteří nepozvali na svou svatbu své děti.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejdy.můn

Znám – v blízkém okruhu rodinném se nám jedni takoví „rebelové“ vyskytli.
Ale jelikož moc dobře znám i jedny z těch dotyčných rodičů, tak se těm mladým vůbec, ale vůbec nedivím. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Znám.
Sousedovic dcera. Ještě před revoluci. Roky spolu pak skoro nemluvili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jo jo, znám, osobně (ty´mladý´)…
😉
Ještě ´těsně´ za komunistů – docela to tehdy byl o ´haló´.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Aby děcka nepozvali rodiče na svatbu ? To jsem ještě neslyšel a neviděl. 😁
Navíc by je asi pěkně namíchnul/a..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Ano, švagrovo dcera .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek