DusanOrlik

Znáte podobný program jako je CCleaner?

Zdravím,neznáte stejně dobrý a nejlépe v češtině podobný cleaneru? Když prý teď s tím programem něco je,obsahuje viry či je napaden hackerama,radši bych jiný.
Díky za tipy

Odpovědi
ivzez

V této kategorii je CCleaner nejlepší.

Já bych prozatím použila starší verzi (mám ji zazálohovánu)
a počkala, až se problém odstraní.

Arne1

Jo… AVG před lety jeden takový program koupili, teď ho přejměnovali tuším na AVG Tune Up. Není špatný

jáára

Nepoužívat čističe je moje rada. Akorát to dělá problémy v systému a výsledek je pak na Novinkách. Osobně zastávám názor, že nejlepší je do systému nezasahovat.