FlAsh_7

Znáte osobně někoho hodně mocného?

Znáte osobně někoho hodně mocného? Pokud ano, jak jste takový kontakt získali?

Nejlepší odpověď
annas

Koho považujete za „hodně mocného“?: V které oblasti – regionálního krajské či celostátní? V polltice, kultuře,, školství, zemědělství apod.?

Znám, nejmocnější jednice ve sféře regionální.

Jinak znám slavné víc než mocné.

Další odpovědi
Kryšpín

Znám trochu a nedá se podplatit, Zubatá několikrát u dopravní nehody a nebyla s ní řeč.

ivzez

Ano.

Návod neposkytnu.

Arne1

Už ne (asi). Kdysi jsem znal Aleše Hušáka.

Dochy

Kdo je podle Tebe „mocný“? Znám lidi, kteří by mohli během několika minut způsobit výrazné problémy s naplňováním běžných potřeb většině lidí v republice. Nicméně pak by šli nejspíš sedět (buď do vězení, nebo do Bohnic)

zjentek

Já znám aliendrona, ale známe se jenom z vyprávění si. (;