kurec

Znáte někoho, kdo používá kvůli ekologii látkový kapesník místo papírových?

Znáte někoho kdo používá látkový kapesník místo papírových, kvůli ekologii?

Odpovědi
mosoj

Papírovejma si utírám jiný konec těla.

cochee

Ještě jsem neměl v ruce papírový kapesník, který by vydržel použití mou osobou bez toho, abych v konečném důsledku potřeboval umýt ruce. Takže za mě: jedině látkové. Ekologii mám v tomto případě totálně víš, u čeho.

Pepa25

Ne, neznám. Látkové kapesníky se v mém okolí využívají výjimečně, maximálně jako kapesníček do saka. Ekologické je spíš omezit zbytečné používání (znám lidi, co setřou jednu kapku a kapesníček vyhodí).

Drap

Ano, třeba sám sebe. Používám pouze látkové kapesníky a nejen z důvodů ekologie.

JájsemRaibek

Ano znám.

Arne1

Ano. Například sebe.

elkon

Neznám papírové kapesníky, jsou to jen ubrousky, kterým někteří začali říkat kapesníky. Kapesník je jen jeden. LÁTKOVÝ.

anonym

papírové kapesníky jsou neekologické ? Vidíte domníval jsem se že dřevo je v zásadě obnovitelný zdroj 🙂 a vyhozený kapesník že se velmi rychle v přírodě bez škodlivých dopadů rozkládá. Daleko větší problém spatřuji v používání jednorázových plastů než ve snadno recyklovatelném či snadno rozložitelném papíru.