retros1

Znáte někdo tenhle film?

Pamatuju si že vysadí nějakého chlápka na nějaký ostrov na který odvážejí nějaké trestance. Na ostrově jsou dvě frakce. Jedni jsou chudí u vody a druzí žijí někde v lese a jsou zásobováni zbraněmi atd. Myslim že to řídí nějaký další lotr a celý to bere jako zábavu. Nakonec se do sebe ty dva tábory pustěj. Víte někdo jak se to jmenuje?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Útěk z Absolomu
Píše se rok 2022 a do odlehlé trestanecké kolonie, řízené špičkovou elektronikou a psychopatickým ředitelem, právě přivezli nebezpečného vězně. Bývalý kapitán Robbins dává od počátku najevo, že s tímhle systémem nehodlá spolupracovat ! Se zvlášť vzpurnými chovanci hraje sadistický ředitel speciální hru, kterou jen málokdo přežije. A tak je provokující Robbins vyhozen z vrtulníku do elektronicky monitorované džungle, v níž již číhají smrtelně nebezpeční Outsideři, vedení chladnokrevným zabijákem Markem. Ale Robbins se dokáže probít až do pobřežní osady mírumilovných Insiderů, kteří vedou s barbarských Markovým kmenem krvavou válku o přežití..

http://www.fdb­.cz/film/21815-utek-z-absolomu-no-escape-ehe-escape-from-absolom.html?PHPSES­SID=9bd15bf4a16a64e49dac­2b61a9b55796