MarťaŠev

Znáte někdo firmu iwowwe.com?

Znáte někdo firmu http://www.iwow­we.com/ – kamarád mě tam láká – je to nový MLM, ale nevím – chci se poradit s vámi. Děkuji.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

NE

Doplňuji:
ani neslyšel, ani neviděl

NatálkaR

ANO

Doplňuji:
Jsou to nějaký videokonference či co …

tatanka

NE

fablen

ANO

Doplňuji:
jde o videoemaily – webináře bývají každý sudý den. Zkontaktujte mě do zprávy, pošlu Vám odkaz na webinář, ať zde nedělám reklamu. Sama v systému registrovaná nejsem.

blackpav

ANO

ahoj jedná se o momentálně nejlepší mlm systém s velmi dobře propracovanou forou odměn . Tady se múžeš během měsíce stát i directorem není na tom nic zase tak těžkého . Jedná se o komunikační technologii současnosti a budoucnosti . Pokud buduš chtít vědět víc napiš na email mynpavel@gmail.com . Pavel