annas

Znáte nejdražší filmy světa?

Má jich být 7. Vzpomenete si na některý z nich?

Nejlepší odpověď
BEAES

Vojna a mír, Titanic,Piráti z Karibiku, Kleopatra, Spiderman,Quantum of Solace a Metropolis.

Další odpovědi
panenka

PIRÁTI Z KARIBIKU,AVATAR, a Harry Potter víc si jich nepamatuji

iceT

Pridam jeste Pan prstenu,na vic si nevzpomenu,plus uz vyse zminovane.

anonym

Našla jsem například tyhle: Spider man 3, Vodní svět, Piráti z Karibiku 3, Terminátor 3, X-MEN 3, King Kong, Návrat Supermana, Wild Wild West, Letopisy Narnie, Vojna a mír, Metropolis

pondělí

Pokud se to bere k době vzniku a poměru ekonimiky,tak je to nepřekonaná KLEOPATRA a OSVOBOZENÍ.OZERUV VOJNA A MÍR JE NEPŘEKONANÝ A NEPŘEKONATELNÝ V OBSAZENÍ STATISTŮ