BelLeVi

Znáte nějaký kvalitní program pro vytváření a zaznamenání hudby?

Hledám program ve kterém by se dalo vytvořit přijatelné audio a aby dokázal dobře upravit hlas. Pokud možno zadarmo, ale nebráním se ani těm za peníze.
Doplňuji:
A bylo by dobré, kdyby měl ve volbě jazyků češtinu. Nebráním se ani angličtině.

Odpovědi
kuba123

Virtual dj

anonym

Audacity

mirekborek

Je to zdarma a česky (tedy pokud to stáhneš třeba na slunečnici nemusím snad dávat odkaz nebo jo?) a ten program se jmenuje audacity :)

Mr. XYZ

Máš-li iOS, či Mac, je volba jasná, Garageband